To Ja !

Witam. Piotr Łapa. Miło mi przedstawić się i opowiedzieć w kilku zdaniach o moim zawodowym doświadczeniu. Ma ono ogromne znaczenie. Pamiętajcie, że w zależności od pory roku i miejsca, w którym planujcie swój najważniejszy dzień,  wesele może zupełnie inaczej wyglądać. Dlatego bez zobowiązań zapraszam na rozmowę. Zawszę warto wyjaśnić i przybliżyć sytuacje, które mogą przytrafić się podczas Waszego wesela. To wzbogaca waszą wiedzę i ułatwia zaplanowanie zabawy, według własnych wizji. Ja oczywiście we wszystkim pomogę.

Twój dzień w moich rękach !

Sukces Twojego wesela w dużej mierze zależy od muzyki, atmosfery, klimatu – jednym słowem od wodzireja ! Prowadzenie zabaw indywidualnych i zespołowych, umiejętność zaangażowania gości, dostosowanie muzyki do sytuacji i klimatu  – te i inne cechy nabyłem podczas blisko 20 letniego doświadczenia, pracując jako dzennikarz radiowy, konferansjer oraz prowadzący masowe eventy. Spraw, by Twój najważniejszy dzień w życiu był wyjątkowy i postaw na moje doświadczenie !

Wesele w każdych warunkach

Jesteśmy w stanie poprowadzić dla Ciebie wesele w najbardziej wymyślnym miejscu. Łąka, wodospad, góry, a może klasycznie na sali zabaw ? Zamieniamy problemy w wyzwania i stawiamy im czoła ! Doradzimy w zakresie najbardziej optymalnych rozwiązań tak, aby Twoje wesele było skrojone na miarę oczekiwań Waszych oraz Waszych gości ! Masz własne pomysły na zabawy dla gości ? Zrealizujemy je dla Ciebie ! Pierwszy taniec w chmurach ? Chcesz ? Oddaj nam opiekę nad Twoim dniem !